Aktualności

10.11.2021

Konkurs dla Poddziałania 7.4.1 Aktywne włączenie w ramach podmiotów integracji społecznej

Zarząd Województwa Lubuskiego ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie działalności podmiotów integracji społecznej tj. centrów integracji społecznej, klubów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej (których podstawowym zadaniem nie jest działalność gospodarcza), przyczyniające się do zwiększenia miejsc w tych placówkach. Warto przygotować się już teraz do aplikacji, która rusza 13 grudnia !!!

Konkurs dla Poddziałania 7.4.1 Aktywne włączenie w ramach podmiotów integracji społecznej

 Można będzie otrzymać dofinansowanie na : wsparcie dla działalności podmiotów integracji społecznej tj. centrów integracji społecznej, klubów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej (których podstawowym zadaniem nie jest działalność gospodarcza), przyczyniające się do zwiększenia miejsc w tych placówkach.

Szczegóły pod linkiem:

https://rpo.lubuskie.pl/-/ogloszenie-konkursu-nr-rplb-07-04-01-iz-00-08-k02-21-w-ramach-regionalnego-programu-operacyjnego-lubuskie-2020-osi-priorytetowej-7-rownowaga-spoleczna?fbclid=IwAR0CCmCCPtsjVq2WhLnkzZ25Ob3Bs40zA_C5l3e5yJLn2sB7nDFQQa5SQJg#tabs-2