Aktualności

16.10.2019

PIERWSZE POSIEDZENIE KAPITUŁY KONKURSOWEJ LUBUSKIEGO WŁĄCZNIKA. Lidera Biznesu Społecznego.

W dniu dzisiejszym, w siedzibie naszego Ośrodka, odbyło się pierwsze posiedzenie Kapituły Konkursowej Lubuskiego Włącznika. Lidera Biznesu Społecznego - edycja IV.

Jednocześnie należy wspomnieć, że zakończyliśmy etap przyjmowania zgłoszeń do Konkursu.

Do tegorocznej rywalizacji przystąpiło 49 podmiotów i instytucji z naszego województwa. To rekordowa liczba podmiotów, która bardzo nas cieszy i które niebawem odwiedzimy w ich siedzibach, a będą nimi:

  
  I KATEGORIA –   Podmiot Ekonomii Społecznej (PES) 
1 DOBIEGNIEWSKA FUNDACJA ROZWOJU
2 FUNDACJA LUBUSKI   GLOBTROTER Z MAŁOMIC
3 FUNDACJA POGODNA   JESIEŃ SENIORA Z ŻAR
4 FUNDACJA   POMOCNA DŁOŃ Z GORZOWA WLKP.
5 POLSKA FUNDACJA   ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ Z KĘSZYCY LEŚNEJ
6 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   ARISTON ZE ŚWIEBODZINA
7 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   AZYMUT Z GORZOWA WLKP.
8 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   ECO-FACH Z GORZOWA WLKP.
9 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   EKO DOM Z MASZEWA
10 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   FRESH CAR Z ZIELONEJ GÓRY
11 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   GĘŚLA Z NOWEJ SOLI
12 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   GORĄCY GARNUSZEK Z KOŻUCHOWA
13 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   LIDER Z MAŁOMIC
14 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   LIDERFACH Z BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
15 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   ODKRYWAMY LUBUSKIE Z GORZOWA WLKP.
16 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   PRECYZJA BUD Z DOBIEGNIEWA
17 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   RARYTASY Z WITASZKOWA 2 Z GUBINA
18 SPÓŁDZIELNIA   SOCJALNA SMAKI ZNAD WARTY I NOTECI, ŁUGI
19 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   STACJA ZABAWA Z BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
20 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   STUDNIE Z MIĘDZYRZECZA
21 STOWARZYSZENIE   PROFILAKTYCZNO-EDUKACYJNO-TERAPEUTYCZNEGO PROFIL Z ŻAR
22 STOWARZYSZENIE SERWUS   Z ŻAR
23 STOWARZYSZENIE   ZWIĄZEK ORGANIZACJI POMOCOWYCH Z GORZOWA WLKP.
24 WIELOBRANŻOWA   SPÓŁDZIELNA SOCJALNA WORECZEK Z GORZOWA WLKP.
  II KATEGORIA – Centra   Integracji Społecznej (CIS)
1 CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ PRZY STOWARZYSZENIU STOLINA ZE ZWIERZYNA
2 CENTRUM INTEGRACJI   SPOŁECZNEJ ROZWÓJ ZE WSCHOWY
3 CENTRUM INTEGRACJI   SPOŁECZNEJ RÓŻANKI
4 CENTRUM INTEGRACJI   SPOŁECZNEJ Z DOBIEGNIEWA
5 CENTRUM INTEGRACJI   SPOŁECZNEJ Z DREZDENKA
6 CENTRUM INTEGRACJI   SPOŁECZNEJ Z ŁĘKNICY
7 CENTRUM INTEGRACJI   SPOŁECZNEJ Z RZEPINA
8 CIS PRZY FUNDACJI   ROZWOJU SPOŁECZNO-EDUKACYJNO-GOSPODARCZEGO Z ŻAR
9 CIS PRZY   STOWARZYSZENIU IM. BRATA KRYSTYNA Z GORZOWA WLKP.
10 CIS PRZY   STOWARZYSZENIU NA RZECZ EDUKACJI POMOST ZE ŚWIEBODZINA
11 MCIS PRZY LUTOLSKIEJ   SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ WINDA Z LUTOLA MOKREGO
12 MIĘDZYGMINNE CENTRUM   INTEGRACJI SPOŁECZNEJ ROZWÓJ Z GORZOWA WLKP.
  III KATEGORIA – Debiut  (PES)
1 FUNDACJA DLA DREZDENKA
2 FUNDACJA KREARTYWNI Z   ZIELONEJ GÓRY
3 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   UŚMIECH Z NOWEGO MIASTECZKA
4 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   ALTERNATYWY Z ZIELONEJ GÓRY
5 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   PANI SOWA Z KROSNA ODRZAŃSKIEGO
6 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   PARADISE Z BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO
7 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   TUR ZE WSCHOWY
8 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA   ZAGRODA LEŚNA Z CYBINKI
  IV KATEGORIA –   Urząd Przyjazny PES
1 POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W   ZIELONEJ GÓRZE
2 URZĄD MIEJSKI W   KOŻUCHOWIE
3 MIEJSKI OŚRODEK   POMOCY SPOŁECZNEJ ŻARY
4 STAROSTWO POWIATOWE W   KROŚNIE ODRZAŃSKIM
5 URZĄD MIASTA NOWOGRÓD   BOBRZAŃSKI

Warto nadmienić, że w skład Kapituły konkursowej wchodzą przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, ośrodków wsparcia ekonomii społecznej, organizacji pozarządowych, biznesu i mediów regionalnych. Więcej o konkursie TUTAJ

poziom