Aktualności

11.06.2019

VI Lubuskie Targi Aktywności i Biznesu Społecznego

W dniach 15 oraz 16 czerwca br. w Gorzowie Wlkp. (wschodnia część bulwaru) odbędą się już VI Lubuskie Targi Aktywności i Biznesu Społecznego. Targi organizowane są w partnerstwie z Lubuskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wlkp.

VI Lubuskie Targi Aktywności i Biznesu Społecznego

Jak zawsze oferta Targów zostanie zaprezentowana przez najlepsze podmioty ekonomii społecznej (PES) w woj. lubuskim. Udział w przedsięwzięciu to dla lubuskich PESów okazja do zaprezentowania swoich usług i wyrobów szerokiemu gronu odbiorców. Organizacja Targów połączona została z obchodami Dni Gorzowa Wielkopolskiego, co zgodnie z intencją, jak co roku, zapewni wysoką frekwencję.

Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja idei przedsiębiorczości społecznej, upowszechnienie informacji o działalności podmiotów ekonomii społecznej, działających na terenie naszego województwa, a także integracja przedstawicieli podmiotów zaproszonych do udziału w Targach z mieszkańcami województwa i nie tylko!

Należy podkreślić, że podczas Targów odbędą się obchody DRUGICH GORZOWSKICH PREZENTACJI SENIORÓW 2019 (15.06), a w ramach nich koncerty, korowód i potańcówka, a także WOJEWÓDZKI DZIEŃ KULTURY I INTEGRACJI POLSKO-UKRAIŃSKIEJ (16.06).

Ponadto, w Programie koncerty m.in. zespołu LEMKO TOWER, degustacje, animacje, konkursy i wiele dodatkowych atrakcji.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

PROGRAMY poniżej: 

plakat pl (002)
ulotka pojedyńcza 2 (002)