Aktualności

28.03.2019

VI edycja Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości

 

Zapraszamy Państwa firmę do udziału w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości. W naszym Konkursie przyznajemy certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Na zgłoszenia w tegorocznej edycji Konkursu czekamy do 19 kwietnia 2019 roku.

 

Więcej informacji na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl

 

"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Konkurs, w którym oferujemy usługę certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty Przedsiębiorstwo Przyszłości zdobywają corocznie liderzy rynku firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Konkurs ma charakter otwarty - może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, VI edycji Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości ogłosimy w czerwcu 2019 roku podczas Gali Finałowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie do biura Organizatora zgłoszenia konkursowego w terminie do 19 kwietnia 2019 roku. Zgłoszenie można pobrać ze strony Konkursu: http://www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl/strona-52

 

 

 

 

Kontakt z organizatorem:
+48 32 747-26-03
kom. +48 607-035-169

 VI edycja Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości