Aktualności

18.09.2018

W mediach o LUBUSKICH WŁĄCZNIKACH - III edycja Konkursu.

W związku z trzecią już edycją Konkursu Lubuski Włącznik. Lider Biznesu Społecznego rozpoczęliśmy kampanię medialną, która w swoich kolejnych etapach ma na celu przybliżyć Państwu wytypowane do Konkursu podmioty, ich produkty, charakter usług, cele biznesowe jak również te ukierunkowane na reintegrację społeczną i zawodową.  

W mediach o  LUBUSKICH WŁĄCZNIKACH - III edycja Konkursu.

TVP 3 Gorzów Wlkp., przygotował specjalnie dla nas Kalejdoskop, wyemitowanego na antenie telewizji w dniu inauguracji konkursu tj. 13.09.2018r.

W programie udział wziął Jakub Piosik – dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze – organizator Konkursu oraz przedstawicielka Stowarzyszenia Służb Społecznych KRĄG z Gorzowa Wlkp., Helena Guhl -  Laureat drugiej edycji „Włącznika”.

Z Kalejdoskopu, poprowadzonego przez wiernego fana Konkursu, dziennikarza Andrzeja Locha, dowiemy się o korzyściach, wynikających z udziału we „Włączniku” jak i o zasadach uczestnictwa w Konkursie.

Zachęcamy do obejrzenia  - KALEJDOSKOPU - KLIK

Ponadto! Na antenie Radia ZACHÓD rozpoczęliśmy emisję audycji, w trakcie których zaprezentujemy bliżej podmioty, zgłoszone do Konkursu i to czym zajmują się na co dzień, jakie są ich założenia i plany i marzenia.

Zachęcamy do wysłuchania -  AUDYCJE -  KLIK

ZGŁOŚ DO KONKURSU