Aktualności

16.08.2021

WIZYTY STUDYJNE. LUBUSKI WŁĄCZNIK - LIDER BIZNESU SPOŁECZNEGO

11 sierpnia członkowie Kapituły Konkursowej mieli przyjemność gościć w Fundacji Pałac Bojadła, gdzie byli pod ogromnym wrażeniem wnętrza pałacu oraz tego w jakim stanie się zachowało. Pałac jest obecnie w trakcie remontu, ale usługi cateringowe świadczone są na najwyższym poziomie. Kuchnia zlokalizowana jest w barokowym pałacu i specjalizuje się w przygotowaniu zestawów obiadowych dla klientów indywidualnych oraz większych grup odbiorców.

Bojadła

W tym dniu odwiedziliśmy również Dom dziennego Pobytu "Alternatywy", który powstał z myślą o Seniorach i ich bliskich. Ich celem jest zapewnienie osobom starszym uczestnictwa w życiu społecznym, kulturalnym i towarzyskim. Opiekunowie w „Alternatywach " dbają o bezpieczeństwo oraz kondycje psychiczną i fizyczną seniora, zapewniają towarzystwo, służą pomocą.

Spółdzielnia Socjalna Alternatywy

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem siły i determinacji z jaką osoby tworzące te podmioty działają. Mimo wielu przeciwności losu nie poddają się i dzielnie walczą o to by ich placówka funkcjonowała jak najlepiej.